O nas

Nasz zakład produkcyjny powstał w 1989 roku. Dzięki zaufaniu naszych klientów mogliśmy stawiać na nieustanny rozwój. Zbudowaliśmy doświadczony zespół fachowców i nowoczesny park maszynowy. Połączenie wiedzy, doświadczenia i umiejętności z nowoczesnym sprzętem pozwala nam na tworzenie produktów wysokiej jakości o różnorodnym charakterze. To dzięki temu nasza oferta jest ceniona w kraju i za granicą.

Jakość

Jakość naszych produktów jest wynikiem starannej selekcji surowców oraz komponentów. Stosujemy sprawdzone procesy produkcyjne gwarantujące precyzję wykonania. Zawsze staramy się wydobyć naturalne piękno drewna. Nasze meble wykańczamy najwyższej jakości lakierami, które gwarantują trwałość i bezpieczeństwo.

Doświadczenie

W produkcji mebli najważniejsze są umiejętności i doświadczenie, które buduje się latami. Dlatego, mimo rozwoju technologii główną rolę odgrywają tu ludzie. Nasze produkty tworzone są przez kadrę pracowników, których cechuje doskonała znajomość stolarskiego fachu. Dzięki nim tworzymy doskonałe meble, które służą naszym klientom latami.

Różnorodność

Nasza oferta jest połączeniem tradycji i nowoczesności. Wybieramy ponadczasowe kształty, które służą i zdobią wnętrza przez lata. Tradycyjna elegancja, w zestawieniu z nowoczesnym wzornictwem powoduje, że każdy może wybrać coś dla siebie. Nasze produkty wyróżnia funkcjonalność, różnorodność form i bogactwo kolorów.